Özgün PHP e-Ticaret Yazılımları

Yeni açılan ticarethaneler için çoğu insan özgün PHP e-ticaret yazılımları yaptırmakta ve böylelikle de çağa ayak uydurarak çok daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşabilmektedirler. Ancak bu iş göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte gerçek anlamda PHP bilgisi olmayan insanlara yaptırıldığında sonuçlar içler acısı olabilmektedir.
Bizlerin Yaptığı Ticaret Yazılımları Neden PHP?
Şöyle düşünün: Facebook ve Yahoo dahil olmak üzere birçok başarılı iş iyi PHP kullanıcıları tarafından hazırlanmıştır. Hatta bu konuya bir örnek olarak WordPress’i dahi verebiliriz. Buradan çıkarmanız gereken sonuç ise internet yazılımlarında PHP’nin ilgi alanının fazlasıyla geniş olduğudur. Üstelik kullanılması kolay ve bir o kadar da zevklidir. Ayrıca özgün PHP e-ticaret yazılımları hususunda da işinize çok yarayabilir. Çünkü hayal dünyası oldukça geniştir. Bu kadar sebepten sonra bizler de PHP’yi tercih ediyor ve daha çok uzun yıllar kullanmayı planlıyoruz.
Hazır Tasarım mı Özgün PHP e-Ticaret Yazılımları Mı?
Şu anda piyasada bulunan ve sadece üzerindeki yazıları değiştirerek hazır hale getirebileceğiniz pek çok tasarım sitesi mevcuttur. Bizler bu işi yapan biri olarak eğer bu kadar net şekilde bir takım sitelere gönderme yapabiliyorsak kesinlikle bir bildiğimiz vardır. O halde iyi dinleyin.
Ücret açısından çok daha ucuza mal edebileceğinizi düşündüğünüz o hazır siteler aslında işletmenizi güçlendirmek için değil tamamıyla kar amaçlı olarak kurulmaktadırlar. Bu sebeple de satış sonrası için çok iyi bir destek verdiklerini söyleseler de aslında durum hiç de öyle değildir. Üstelik ödediğiniz ücret de sitenin yaptığı işe değmemektedir. Şöyle düşünün belli bir ücret ödüyor ve siteye göre ismi değişmekle birlikte Premium Üye oluyorsunuz. Sonrasında da doğal olarak çok iyi iş yapacağını düşündüğünüz hazır bir site kuruyorsunuz. Ancak olaylar tam da bu aşamadan sonra renk değiştiriyor. O çok güvendiğiniz site bırakın Google’da yükselmeyi link girdiğinizde bile karşınıza çıkamıyor. Site sahipleri söz verdiği kadar kullanıcıyı sizin sitenize yönlendirdiğinde ise bir anda site çöküyor. Daha da fenası sizin iş yapmasını beklediğiniz site gün günden daha kötü bir hale geliyor.
O halde bize hala neden özgün PHP e-ticaret yazılımları yaptığımızı soruyor musunuz?