Google’da İlk Sayfada Çıkma Garantili Web Siteleri

Google’da ilk sayfada çıkmak istiyorsanız yapacağınız ilk iş sitenizi hızlandırmaktır. Çünkü her ne kadar kaliteli bir içeriğe sahip olsanız da site hızınız yavaş olduktan sonra bu içerik hiçbir işe yaramayacaktır. O halde özellikle WordPress sayfasında Google’da ilk sayfada çıkma garantili web tasarımları ile çalışabilirsiniz.
Web Tasarım Mı Tema Mı Şablon Mu?
İnsanların en çok birbirine karıştırdığı konulardan bir tanesi ne yazık ki budur. Çünkü üçünü birbirinden ayırt etmekte zorlanmaktadırlar. Bu sebeple de çoğu zaman tema derken aslında tasarımdan tasarım derken de şablondan bahsedebilmektedirler. Peki aralarındaki fark nedir?
Web tasarım baştan sona yazılım kodları ile düzenlenen ancak gerçek anlamda bir konsept çalışıldığında fazlasıyla uzun süren işlemler bütünüdür. Ancak temalar ve şablonlar hazır tasarımlardır. Üstelik size sayfalarca kod yazdırmayacağı için de zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Ayrıca site hızlandırma konusunda da oldukça iyi bir performansa sahiptirler. O halde artık WordPress sayfasında Google’da ilk sayfada çıkma garantili web tasarımları inceleyebiliriz.
Wordpress Sayfasında Google’da İlk Sayfada Çıkma Garantili Web Tasarımları Nerede Bulunur?
Yine bir anahtar kelime olarak arama motoruna bu sözcükleri yazarsanız envai çeşit tema sitesi ile karşılaşmanız mümkündür. Ancak bizlerin tavsiyesi popüler tema sitelerinden yana olacaktır. O halde tema alacağınız sitede önce kullanıcı sayısına bakmanızı öneriyoruz. Eğer 300.000’in üzerinde kullanıcı sayısı olan bir site ile çalışırsanız sonuçlar çok daha kesin olacaktır. Bu sebeple de MyThemeShop gibi WordPress konusunda tecrübeli siteler ile çalışabilirsiniz. Bu sayede çok daha cdn ve cache’siz bir şablonu sitenize eklemiş olursunuz.
Öte yandan bu tür web tasarımları seçerken çok daha objektif bir seçim yapmalı ve bulunduğunuz sektöre uygun bir tema seçmeye özen göstermelisiniz. Örneğin, sosyal medya üzerine bir web site açıyorsanız tercihinizi de bundan yana yapmalısınız. Eğer futbol ve son haberlerine dair bir site kuruyorsanız da yine tercihiniz bu yönde olmalı. Çünkü kullanıcılar her ne kadar dikkat etmiyor gibi görünseler de bu tür şeylere önem veriyorlar.