Google İlk Sayfada Çıkmak

Toplum içerisinde yanlış bilinen bir genel kanıya göre link almak artık Google ilk sayfada çıkmak için yeterli değil. Hatta bununla birlikte ilk bir yıl içerisinde ilk sayfada yer almak bile fazlasıyla zor. Tabi ki işinizi bir acemiye yaptırıyorsanız…
Bizimle Çalışıp Google İlk Sayfada Çıkmak
Bizler daha web sitesinin kuruluş aşaması itibarıyla zaten sizin sitenizin Google ilk sayfada çıkmak için nasıl bir başlangıç yapabileceği hakkında bilgi veriyoruz. Ancak sitenizi başka bir yere kurdurmuş ve sadece SEO amaçlı olarak bize danışmışsanız bunun için de alternatif çözüm yöntemleri uygulayabiliyoruz. Üstelik siteniz Google ilk sayfada çıkmak için gerekli özellikleri barındırmıyorsa bizler bu konuda da siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz.
Peki Ama Nasıl?
Kullanıcı davranışlarını inceleyen Google’a karşı ek önlemler alıyor ve işlerin onun istediği gibi yürümesini sağlıyoruz. Bu anlamda da:
• Elinizdeki siteyi ya da bizim kuracağımız siteyi yaptığınız işe uygun hale getiriyoruz. Bu arada da sitenizi hem kullanıcılarınız için tam donanımlı bir hale getiriyor hem de Google’ın gözünde güçlü bir marka imajı yaratıyoruz.
• Organik bir trafik ve gerçek kullanıcı ile tüketicilerin size ulaşabilmesini sağlamak için anahtar kelime analizlerinizi yapıyor ve yine buna uygun olarak çok daha geniş çaplı bir çalışmaya girişiyoruz. Çünkü Google, site kadar site içeriğine de bakıyor ve konuyla alakasız içerik ya da kopya içerikleri algılayarak sizin sitenizin notunu düşürebiliyor.
• Anahtar kelimelerdeki hassasiyetimizi sitenin geri kalanı için de gösteriyor ve resim, grafik gibi yine sizlere özel çalışmalar hazırlayabiliyoruz. Tabi ki devamında gerçek bir optimizasyon yapıyor ve artık hazır hale gelen siteniz için çok daha teknik bir çalışma yapıyoruz.
• Aynı zamanda olduğunuz sektörde bulunan rakiplerinizi de inceliyor ve analizlerini yaparak potansiyel oluşumlarını gözlemliyoruz. Link alıyorlar mı? Alıyorlarsa nereden alıyorlar? Hangi yazılımları kullanıyorlar? Üstelik güçlü ve zayıf yanlarını da ortaya koyuyor ve sizin sitenizi onların sitesinden daha iyi bir hale getirmek için de elimizden geleni yapıyoruz.
• Son olarak da rekabet oranlarınızı karşılaştırıyoruz. Böylece de başarı kendiliğinden geliyor.