Eklentiler

HepsiBir Konsept

Konsept Temalarımız Dünyaca ünlü tasarımcıların buluştuğu platformdan Temanızın Telif  hakları ödenerek satın alınıp siz değerli müşterilerimiz isteklerine göre yeniden şekillendirilir, Türkçe yönetici paneli eklenerek yayına verilmektedir. Creative tasarımlar EnvatoMartet adresinden satın alınmaktadır.
Mevcut tasarımlarınızı yenilemek istenildiğinde veya yeni bir tasarım isteğiniz doğrultusunda tasarım ekibimiz tarafından size beğeneceğiniz tasarımları sunarak onayınız neticesinde gerekli satın alımları gerçekleştirip isteklerinize göre özel siteniz baştan tasarlanır ve uygulandıktan sonra tekrar son onayınıza sunulduktan sonra mevcutta ki site içeriklerine dokunulmadan yeni arayüzünüz yayına verilir.

2.500TL yerine 1.500TL

VPS Artırımı

Mevcut web siteniz için kullanılmış olan VPS Serverınızın Harddisk kapesitesinin dolması durumunda web sitenizin yavaşlama, yeni ürün eklenememe sorunları için VPS Server’ınızın Harddisk kapesitesinin artırılması hizmetini sunmaktadır. VPS artırımlar 30Gb. SSD Harddisk ile Lvl2 olarak artırılır. Mevcutta kullanılan Cpanel işletim sistemine müdehale yapılmamakta sadece Harddisk kapesite artırımına gidilmektedir.

450$ yerine 235$

Yabancı Dil

Mevcut web siteniz için birden fazla yabancı dil eklenebilmektedir. Translate yerine yönetici panelinize istediğiniz dil paketleri eklenerek sitenizin yurtdışı müşterileriniz için kendi dillerine göre çevirilmesi hizmetini sağlamaktadır.

750TL yerine 450TL.

Google SEO

Mevcut web siteniz için SEO dostu ürünleriniz için metin içerik hizmetini sağlamaktadır.

750TL yerine 450TL.

Images SEO

SEO Görüntü Optimize Edici bir ile GOOGLE, YAHOO, BING Görüntü Arama gibi Arama Motoru daha fazla trafik ve satış kazanmak için eklenti ZORUNLULUK gerekir. WordPress Web Sitesi, Blog ve Woocommerce Mağazanızın Trafiğini önemli ölçüde artırın.
Görsel aramadan gelen trafiği artırmak için blog’unuz ve woocommerce deposu resimlerinizin alt etiketi olmalıdır. Çok fazla resim içeren mevcut bir web stieniz varsa, el ile alt etiketleri manuel olarak eklemek imkansız olabilir.
SEO ile optimize edilmiş Görüntüler eklentisini kullanarak, resimlerinize 30 saniyeden daha kısa sürede optimize edilmiş alt ve başlık etiketleri ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken eklentiyi etkinleştirmektir ve tüm resimlere otomatik olarak etkili alt etiketler ekleyecektir.

1050TL yerine 850TL.

Speed SEO

Kurulum ve kod bilgisine gerek kalmadan web sitenizi optimize etmeye başlayın. Site Hız eklentisi mevcut web sayfanızda içeriklerinizin bulunduğu her sayfa için kullanılır, mevcutta 1.7Mb. olan web sayfanızı %75 oranı kadar optimize ederek 350Kb. seviyelerine çekmektedir. Bu sayede web sayfanız çok hızlı çalışmaktadır. Bu eklentiyi tek tıklamayla çalıştırabilirsiniz.
WP Yönetici Paneli için Hız Optimizasyonu
– CPU Dostu Çekirdek
– Gelişmiş Ayarlar Özelliği

1050TL yerine 850TL.

Sosyal Medya İçerik

  • Sosyal Medya platformalarınız için beğeni artırma
  • Banner & Galeri Mockup
  • Resim galerisi

750TL yerine 450TL.

WordPress için iOS Uygulaması

WordPress siteniz için uygulama kaynak kodu ve kurulum uygulamasını satın alabilirsiniz. İçerik ve reklamların görünürlüğünü artırmaya yardımcı olacaktır.
AdMob’u web sitenize entegre ederek haberleri, reklamları yayınlayabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. En son çağ için ödüllü Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi uygulama tasarımı tasarladık.

1150TL yerine 850TL.

Katalog Tasarımı

Web siteniz tasarımı ile uyum sağlayacak Katalog, Broşür, Dön Kart, Afiş, Kart Vizit tasarımları ile müşterilerinize her tür platformlarda aynı kalitede var olmanın izlemini vermenizi sağlamaktadır.  Katalog Tasarımı için aşağıdakilerden bir veya bir kaç hizmetten faydalanabilirsiniz. Basım Ücreti dahil değildir; Sadece tasarım dahildir tüm biten işler DVD veya Harddisk ortamında matbaa formatlarında dosyalanmış olarak teslim edilmektedir.
  • 1000 Adet Katalog & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 1900 Adet Broşür & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 100 Adet Dön Kart & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • Afiş Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 1000 Adet Kart Vizit & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,

3350TL yerine 2450TL.