Eklentiler

HepsiBir Konsept

Konsept Temalarımız Dünyaca ünlü tasarımcıların buluştuğu platformdan Temanızın Telif  hakları ödenerek satın alınıp siz değerli müşterilerimiz isteklerine göre yeniden şekillendirilir, Türkçe yönetici paneli eklenerek yayına verilmektedir. Creative tasarımlar EnvatoMartet adresinden satın alınmaktadır.
Mevcut tasarımlarınızı yenilemek istenildiğinde veya yeni bir tasarım isteğiniz doğrultusunda tasarım ekibimiz tarafından size beğeneceğiniz tasarımları sunarak onayınız neticesinde gerekli satın alımları gerçekleştirip isteklerinize göre özel siteniz baştan tasarlanır ve uygulandıktan sonra tekrar son onayınıza sunulduktan sonra mevcutta ki site içeriklerine dokunulmadan yeni arayüzünüz yayına verilir.

2.500TL yerine 1.500TL

VPS Artırımı

Mevcut web siteniz için kullanılmış olan VPS Serverınızın Harddisk kapesitesinin dolması durumunda web sitenizin yavaşlama, yeni ürün eklenememe sorunları için VPS Server’ınızın Harddisk kapesitesinin artırılması hizmetini sunmaktadır. VPS artırımlar 30Gb. SSD Harddisk ile Lvl2 olarak artırılır. Mevcutta kullanılan Cpanel işletim sistemine müdehale yapılmamakta sadece Harddisk kapesite artırımına gidilmektedir.

450$ yerine 235$

Yabancı Dil

Mevcut web siteniz için birden fazla yabancı dil eklenebilmektedir. Translate yerine yönetici panelinize istediğiniz dil paketleri eklenerek sitenizin yurtdışı müşterileriniz için kendi dillerine göre çevirilmesi hizmetini sağlamaktadır.

750TL yerine 450TL.

Google SEO

Mevcut web siteniz için SEO dostu ürünleriniz için metin içerik hizmetini sağlamaktadır.

750TL yerine 450TL.

Katalog Tasarımı

Web siteniz tasarımı ile uyum sağlayacak Katalog, Broşür, Dön Kart, Afiş, Kart Vizit tasarımları ile müşterilerinize her tür platformlarda aynı kalitede var olmanın izlemini vermenizi sağlamaktadır.  Katalog Tasarımı için aşağıdakilerden bir veya bir kaç hizmetten faydalanabilirsiniz. Basım Ücreti dahil değildir; Sadece tasarım dahildir tüm biten işler DVD veya Harddisk ortamında matbaa formatlarında dosyalanmış olarak teslim edilmektedir.
  • 1000 Adet Katalog & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 1900 Adet Broşür & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 100 Adet Dön Kart & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • Afiş Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,
  • 1000 Adet Kart Vizit & Lisanslı Tasarım ile Ürün Çekimi,

3350TL yerine 2450TL.