Müşterilerimiz için Ücretsiz / Sorunsuz / Spamsız takılmadan mail atma servisimiz hizmete girmiştir.

Outlook veya benzeri mail gönder alma programlarında veya o anlık serverlarımızda sıkıntılar yaşadığınızda özellikle hotmail, yahoo, gmail gibi sunucular zaman zaman Türkiye'nin ip çıkışlarını yasaklı listelerine eklediği için siz değerli müşterilerimizin mail göndermelerinde sıkıntılar yaşanmaktadır; bu sorunu geçiçide olsa telafi edebilmek adına mailbak hizmetimiz ile outlook benzeri bir web tabanlı mail gönder al yazılımını geliştirerek değerli iş mailleriniin sorunsu ve hiç kullanılmamış ipler üzerinden mail atma hizmetini ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz. bunun için tek yapmanız gereken yukarıdaki linke tıklayarak açılan sayfadan kullanı adı kısmına tam mail adresinizi ve size verilmiş olan mail şifreniz ile giriş yaparak mail göndermeye ve almaya başlayabilirsiniz...

WebGO Web Tasarım Hizmetleri 2001 den beri hizmetinizdeyiz

Kurumsal Kimlik için Viral Reklam hazırlama

Şirketiniz veya ürünerinizi tanıtan kurumsal içerikli HD boyutlarında seslendirmeli veya arka fon müzikli olarak reklam filmlerinizin hazırlanması ve Youtube kanalına kurumsal kimliğiniz oluşturularak videonuzun 5K üzeri izlenmiş ve beğenilmiş halini müşterilerinize göstermenizi ve Google da videolarda çıkmanız sağlanmaktadır. Fiyatlarımız için lütfen bizi arayın zannettiğiniz kadar pahalı bir uygulama değildir.

Iphone / Ipad mail kurulum ayarları

Iphone & Ipad 3G cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde e-posta kurulumu gerçekleştirmeniz için, “iPhone e-posta kurulumu” başlıklı yazımızı yazdık. İsteklerinize göre diğer cihazlar ile ilgili yazılar yazmaya devam edeceğiz...

Windows Phone mail kurulum ayarları

Hesap ayarlarını kendiniz girmek için, e-posta hesap türü (POP veya IMAP) ve gelen e-posta sunucu adresi gibi bilgileri bilmeniz gerekir. İhtiyacınız olanların tam listesi bu yazımızdaki tabloda yer almaktadır.

Android Cihazlara Mail Kurulumu

Andoid cihazlarınızda e posta kurulumu için resimli anlatım dosyasını bu yazımızda bulabilirsiniz...

Outlook Mail kurulum ayarları

Bu yazımızda adım adım resimler ile Microsoft Outlook 2010 (Office2010) üzerinde Webgo Hosting paketlerinde kullanılan e-posta adreslerini nasıl kurabileceğimizi anlatacağız.

Mac bilgisayarlar için iMail Kurulum ayarları

Mac bilgisayarlar ile gelen ücretsiz ve senkronize edebileceğiniz akıllı posta kutusu olan imail kurul ayarlarını resimli olarak bu yazımızda anlattık.

DNS Ön bellke temizlemesi

Web sitenize ulaşamıyor veya güncel halini görüntüleyemiyorsanız, dns sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda DNS ön belleğinizin nasıl temizleneceğini gösteriyoruz.

Ürün fotoğraf çekimi için yaralanacağınız bir diğer alt kuruluşumuz www.urunfotografcekimi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.